Wielka Ósemka Stycznia’18

Ta daa! Oficjalnie informuję, że pierwsza Ósemka w tym roku właśnie wjeżdża na bloga. Nie ma co, tegoroczny styczeń był totalnie zwariowany i działo się tyle, że ledwo nadążałam z rejestrowaniem rzeczywistości 😉

Mieliście podobnie? Jeśli tak, to Wam też się przyda lekki skrót z wydarzeń minionego miesiąca. To, co.. zaczynamy!

-1-

Są tu fani sportów wodnych, zjeżdżalni lub chociaż jacuzzi? No więc kochani szykujcie gatki, pompujcie materace i wskakujcie w japonki bo ten news odmieni Wasze życie! Już za rok w Polsce wystartuje największy w Europie park wodny o powierzchni przekraczającej 67 tysięcy metrów kwadratowych!

Pond 3 km zjeżdżalni, 10 saun, łaźnie termalne, baseny mineralne i aż 3 różne strefy relaksu – to tylko niektóre z atrakcji, które szykuje dla odwiedzających kompleks Suntago Wodny Świat.

I chociaż do oddania obiektu jest jeszcze sporo czasu, warto śledzić etapy budowy, bo całość zapowiada się całkiem przyjemnie.

Ciekawe czy w ramach wyposażenia obiektu zaplanowano przystojniaków serwujących darmowe drinki z palemką? 🙂

-2-

Tak sobie myślę, że wyrażenie “włosy piją odżywkę” nabierze teraz nowego znaczenia. I nie, żebym zmieniała profil bloga na kosmetyczny – po prostu ktoś wreszcie pomyślał o kosmetykach dla zestresowanych kobiet! Przed Wami pierwsza na świecie odżywka do włosów na bazie wina!

źródło: Instagram @haskhair

No, teraz to już z pewnością nie zapomnę o chwili dla siebie. Ciekawe tylko czy w pakiecie jest też coś z aplikacją doustną 😛

-3-

Podobno każdy z nas ma gdzieś na świecie swojego sobowtóra. A co gdybym Wam powiedziała, że możecie go odnaleźć w muzeum? 😀 Właśnie, że tak! Wystarczy kilka kliknięć i aplikacja Google Arts and Culture przeszuka zasoby ponad 1200 muzeów na całym świecie i powie kto zmalował Ci portret i w jakim muzeum wisi.

źródło: Twitter @sixthsentz

Niestety na dzień dzisiejszy funkcja nie jest jeszcze dostępna w Polce, chociaż twórcy ostro nad tym pracują. Nie dajcie się jednak zniechęcić – miłośnicy sztuki znajdą w niej dużo, dużo więcej równie fajnych super opcji.

-4-

Czas udowodnić, że zimą polski Bałtyk może skraść niejedno podróżujące serce! Taki właśnie cel przyświeca Wojtkowi i Agacie, parze ze Śląska, która stoi za Projektem Bałtyk ukazującym nasze rodzime morze w mroźnym i (trzeba przyznać) pięknym wydaniu. Czasami wcale nie trzeba jechać daleko, by widoki robiły wrażenie.

źródło: Instagram @b_a_l_t_y_k

-5-

Czy wspominałam już, że w kwestii marzeń wiek nie ma znaczenia? Jeśli nadal macie wątpliwości koniecznie musicie poznać Madame Poole, której największą miłością jest balet….i to od ponad 70 lat. I niech mi ktoś teraz powie, że jest na coś za stary!

-6-

Ręka do góry kto kolejny rok z rzędu przyrzekł, że tym razem zrzuci oponkę do wiosny? Jeśli nadal nie daliście za wygraną, gorąco polecam zajrzeć do Marty Hennig z Codziennie Fit. Ta blond fitmanka postanowiła raz a porządnie rozprawić się z dylematem wszystkich szlifujących formę  i zadała pytanie – bieżnia czy bieganie?

Warto poczytać, zwłaszcza, że w poście Marty znajdziecie wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem lekkoatletki i opisaną prostym językiem, trafiającym do zupełnego laika.

-7-

Czy konsole do gry i sportowe obuwie mogą mieć ze sobą cokolwiek wspólnego? Powiedziałabym, że w życiu gdyby nie Nike, które po raz kolejny postanowiło złamać schematy.

Tym razem marka poszła na całość, łącząc siły z Sony, koszykarzem Paulem George’m i tworząc buty dla konsolowych maniaków PG-2 PlayStation Coloway.

Co więcej, przy tak odjechanym pomyśle najbardziej zadziwia fakt, że efekt końcowy naprawdę robi wrażenie i jest piękny! Zwróciliście uwagę, że nawet dziurki na sznurówki są w kolorze guzików na padzie?

-8-

Na koniec mam dla Was dowód, że nawet duże marki mogą mieć spore poczucie humoru. Tym razem zaskoczył Diesel, który w swoim najnowszym spocie postanowił obśmiać  dążenia młodych ludzi do wyglądu jak z okładki żurnala.

Zamiast bolesnych zabiegów i operacji plastycznych, lepiej po prostu być sobą. Bo…koniec końców  kiedyś prawda i tak wyjdzie na jaw 😛

 

A jaki był Wasz turbo styczeń? Walczyliście z noworocznymi postanowieniami, szusowaliście na nartach, a może odkryliście coś fajnego w sieci? Dajcie znać, czekam na Wasze relacje.

N.


Mam nadzieję, że Ósemka się podobała. Jeśli tak – zostaw kciuka w górę i podaj post dalej. Na blogu znajdziesz też więcej ciekawych tekstów: