W duchu Świąt czyli najlepsze świąteczne reklamy 2016

Święta to nie tylko polowanie na prezenty, Last Christmas słyszane na każdym kroku czy ogólnonarodowe zawody w lepieniu pierogów. To również to co tygryski lubią najbardziej, czyli dopracowane do perfekcji, pełne emocji i wzruszeń …..reklamy! Tak, właśnie!Najwyższa pora złapać trochę świątecznego luzu, oderwać się na chwilę od barszczu i makowca, wskoczyć na fotel i wreszcie po prostu chwilę odpocząć. A do tego wprost idealnie nadaje się moja bardzo subiektywna i bardzo miła lista najlepszych świątecznych spotów reklamowych tego roku!

Zatem brzuchy do góry i bawcie się dobrze!

ZESTAWIENIE NAJLEPSZYCH ŚWIĄTECZNYCH REKLAM 2016

-12-

Odrobinę ciepłych świątecznych emocji postanowił zafundować nam portugalski Vodafone. W swojej reklamie przekonuje, że na miłość jest czas w każdym wieku.

-11-

Czym może zaskoczyć piwna marka Pilsner na Święta? Zdziwicie się, że z piwkiem w dłoni może aż tak wzruszająco.

-10-

Kto powiedział, że praca Świętego Mikołaja jest łatwa i przyjemna z pewnością zmieni zdanie, gdy zobaczy jak ostro Mikołaje szykują się do sezonu. Duży plus dla Danone za świeże podejście do świątecznego tematu!

-9-

Huawei w tym roku postanowił przypomnieć nam, że Święta to idealny moment, by odłożyć na bok telefony, konsolę czy wyłączyć telewizor i poświęcić czas najbliższym. Odważnie, jak na producenta elektroniki 😀

-8-

Jak dużą frajdę sprawia obdarowywanie innych postanowiła pokazać nam sieć Toys’R’Us. Brawo za pokazanie dzieciakom, że robienie czegoś dobrego nie zawsze musi się wiązać z pieniędzmi.

-7-

Dla naszej rodzimej marki Tymbark trochę nagięłam własne reguły. Ich spot pochodzi z 2015, jednak ani trochę nie stracił na aktualności i  jest tak samo uroczy.

-6-

Ta propozycja z pewnością przypadnie do gustu wszystkim kociarzom. W końcu marka Temptations, producent kocich przysmaków, wie co te futrzaki lubią broić najbardziej 😉

-5-

O tym, że warto wierzyć  przekonuje nas amerykańska sieć super marketów Meijer i trzeba przyznać, że robi to w dobrym stylu!

-4-

LOWE’S  to u nas kompletnie nieznana sieć amerykańskich hipermarketów, ale ich spot pokochacie z miejsca! To słodka historia o tym, że najważniejsze w Świętach to towarzystwo innych. No i jeszcze ten ciastek w roli głównej, czad!

-3-

Aldi nie jest najmocniejszą siecią super marketów w Polsce, ale ich gwiazdkowe spoty totalnie mnie oczarowały. Poznajcie Kevina, uroczą marchew, której życie jest pełne przygód 🙂

-2-

Marka John Lewis co roku zaskakuje swoimi świątecznymi filmami, dlatego niecierpliwie przebierałam nóżkami czekając na nowy spot. I nie zawiodłam się, bo to totalna, mega pozytywna bomba, zwłaszcza dla wszystkich fanów zwierzaków wszelkiej maści!

-1-

Niekwestionowanym zwycięzcą mojego rankingu jest Allegro i chyba przyznacie, że nie mogło być inaczej. Ten spot to majstersztyk, który bawi i wzrusza do łez niezależnie ile razy będziecie go oglądać! Oby więcej takich produkcji!

 

A może macie swoje ulubione spoty lub świąteczne reklamy sprzed lat, które zawsze wspominacie z łezką w oku? Śmiało dodawajcie w komentarzach Wasze pewniaki do listy. Będzie więcej do oglądania w przerwie między pierniczkiem a bigosem 😉

Tymczasem, Wesołych Świąt!

N.


Przeczytaj także: